Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 9.51 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902002910 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $734.00.$513.80Current price is: $513.80.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 9.51 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902002910 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |