Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 9.31 × 27.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044453 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $819.00.$573.30Current price is: $573.30.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 9.31 × 27.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044453 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |