Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.28 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Premium Highlighted Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902778471 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $518.00.$362.60Current price is: $362.60.
Available colors/finishes: Premium Highlighted Satin
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.28 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Premium Highlighted Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902778471 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |