Additional information
| Weight | 8.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 9.31 × 24.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044385 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $739.00.$517.30Current price is: $517.30.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 8.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 9.31 × 24.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044385 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |