Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.31 × 8.81 × 24.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902406206 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $734.00.$513.80Current price is: $513.80.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.31 × 8.81 × 24.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902406206 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |