Additional information
| Weight | 13.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.81 × 23.19 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902072135 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $603.00.$422.10Current price is: $422.10.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 13.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.81 × 23.19 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902072135 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |