Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.31 × 9.31 × 22.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044330 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $731.00.$511.70Current price is: $511.70.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.31 × 9.31 × 22.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044330 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |