Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.81 × 9.69 × 21.19 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044200 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $690.00.$483.00Current price is: $483.00.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.81 × 9.69 × 21.19 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044200 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |