Additional information
| Weight | 8.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.31 × 9.19 × 21.44 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902001753 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $587.00.$410.90Current price is: $410.90.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 8.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.31 × 9.19 × 21.44 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902001753 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |