Additional information
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731292 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $2,859.00.$2,001.30Current price is: $2,001.30.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731292 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |