Additional information
| Weight | 24.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 24 × 10.13 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902459981 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,025.00.$717.50Current price is: $717.50.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 24.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 24 × 10.13 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902459981 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |