Additional information
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 75.66 × 14.16 × 28.6 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902009506 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $5,217.00.$3,651.90Current price is: $3,651.90.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 75.66 × 14.16 × 28.6 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902009506 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Rectangular |