Additional information
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 73.72 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902072852 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $4,589.00.$3,212.30Current price is: $3,212.30.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 73.72 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902072852 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |