Additional information
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.66 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902270593 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Other |
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.66 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902270593 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Other |