Additional information
| Weight | 17.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.85 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902601038 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $2,159.00.$1,511.30Current price is: $1,511.30.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 17.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.85 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902601038 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |