Additional information
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 25.59 × 10.81 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109992 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $842.00.$589.40Current price is: $589.40.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 25.59 × 10.81 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109992 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |