Additional information
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 24.5 × 13 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902110806 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,054.00.$737.80Current price is: $737.80.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 24.5 × 13 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902110806 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |