Additional information
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.19 × 25.75 × 11.44 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902125336 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,676.00.$1,173.20Current price is: $1,173.20.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.19 × 25.75 × 11.44 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902125336 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |