Additional information
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 8.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902176901 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $2,075.00.$1,452.50Current price is: $1,452.50.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 8.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902176901 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |