Additional information
| Weight | 22.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902355184 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |
Original price was: $2,198.00.$1,538.60Current price is: $1,538.60.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 22.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902355184 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |