Additional information
| Weight | 19.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 8.51 × 37.72 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902595627 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $1,940.00.$1,358.00Current price is: $1,358.00.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 19.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 8.51 × 37.72 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902595627 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |