Additional information
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902605326 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,432.00.$1,002.40Current price is: $1,002.40.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902605326 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |