Additional information
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 26.06 × 13.56 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109893 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $797.00.$557.90Current price is: $557.90.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 26.06 × 13.56 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109893 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |