Additional information
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.19 × 25.75 × 11.44 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902125312 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,278.00.$894.60Current price is: $894.60.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.19 × 25.75 × 11.44 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902125312 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |