Additional information
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.78 × 28.35 × 11.22 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902110134 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,150.00.$805.00Current price is: $805.00.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.78 × 28.35 × 11.22 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902110134 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |