Additional information
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.2 × 25.8 × 12.5 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902122632 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,431.00.$1,001.70Current price is: $1,001.70.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.2 × 25.8 × 12.5 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902122632 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |