Additional information
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 26.06 × 12.51 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109916 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,150.00.$805.00Current price is: $805.00.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 26.06 × 12.51 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109916 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |