Additional information
| Weight | 21.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 14.01 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902314556 |
| Brand | Elkay |
| Shape | D-Shape |
Original price was: $1,717.00.$1,201.90Current price is: $1,201.90.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 21.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 14.01 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902314556 |
| Brand | Elkay |
| Shape | D-Shape |