Additional information
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.56 × 11.06 × 38.44 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902404639 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $607.00.$424.90Current price is: $424.90.
Available colors/finishes: Radiant Satin
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.56 × 11.06 × 38.44 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902404639 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |