Additional information
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.69 × 9.94 × 32.63 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902777320 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $613.00.$429.10Current price is: $429.10.
Available colors/finishes: Radiant Satin
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.69 × 9.94 × 32.63 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902777320 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |