Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 24.5 × 13 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902110349 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $892.00.$624.40Current price is: $624.40.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 24.5 × 13 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902110349 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |