Additional information
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.31 × 9.31 × 30.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902049052 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,136.00.$795.20Current price is: $795.20.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.31 × 9.31 × 30.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902049052 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |