Additional information
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.1 × 25.8 × 12.9 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902122618 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,136.00.$795.20Current price is: $795.20.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.1 × 25.8 × 12.9 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902122618 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |