Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 8.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902173283 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,322.00.$925.40Current price is: $925.40.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 8.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902173283 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |