Additional information
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 14.01 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902337067 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |
Original price was: $1,656.00.$1,159.20Current price is: $1,159.20.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 14.01 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902337067 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |