Additional information
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 9.31 × 27.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902049021 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,162.00.$813.40Current price is: $813.40.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 9.31 × 27.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902049021 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |