Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.44 × 26.06 × 12.06 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109831 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $664.00.$464.80Current price is: $464.80.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.44 × 26.06 × 12.06 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109831 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |