Additional information
| Weight | 14.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 9.31 × 24.94 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902317021 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |
Original price was: $1,115.00.$780.50Current price is: $780.50.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 14.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 9.31 × 24.94 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902317021 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |