Additional information
| Weight | 10.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 7.81 × 25.94 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902232355 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,081.00.$756.70Current price is: $756.70.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 10.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 7.81 × 25.94 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902232355 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |