Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902119762 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,466.00.$1,026.20Current price is: $1,026.20.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902119762 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |