Additional information
| Weight | 9.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 9.31 × 24.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902031484 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,259.00.$881.30Current price is: $881.30.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 9.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 9.31 × 24.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902031484 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |