Additional information
| Weight | 14.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 8.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902443218 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $1,274.00.$891.80Current price is: $891.80.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 14.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 8.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902443218 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |