Additional information
| Weight | 20.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902124322 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $1,476.00.$1,033.20Current price is: $1,033.20.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 20.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902124322 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |