Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 9.31 × 27.94 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902317236 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |
Original price was: $1,157.00.$809.90Current price is: $809.90.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 9.31 × 27.94 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902317236 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |