Additional information
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 9.31 × 27.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902178004 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,157.00.$809.90Current price is: $809.90.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 9.31 × 27.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902178004 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |