Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.31 × 8.81 × 24.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902175720 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,216.00.$851.20Current price is: $851.20.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.31 × 8.81 × 24.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902175720 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |