Additional information
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902346977 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,417.00.$991.90Current price is: $991.90.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902346977 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |