Additional information
| Weight | 8.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 8.51 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902038223 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Other |
Original price was: $1,395.00.$976.50Current price is: $976.50.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 8.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 8.51 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902038223 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Other |