Additional information
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 19.56 × 9.06 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Asana |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902228716 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Elliptical |
Original price was: $1,142.00.$799.40Current price is: $799.40.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 19.56 × 9.06 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Asana |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902228716 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Elliptical |