Additional information
| Weight | 14.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 9.31 × 27.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902228730 |
| Brand | Elkay |
| Shape | D-Shape |
Original price was: $958.00.$670.60Current price is: $670.60.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 14.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 9.31 × 27.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902228730 |
| Brand | Elkay |
| Shape | D-Shape |